Wersja polskaWersja angielska
Park Wodny Tarnowskie Góry

Park Wodny 32 393 39 31

fotofotofoto

Zjeżdżalnie

zdjęcie basenu
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ

Pontonowa TROPICANA

 

Poczuj się jak Robinson Crusoe odkrywający nieznany ląd - przeżyj niesamowitą przygodę płynąc łodzią przez las tropikalny. Tylko u nas czekają na Ciebie wyjątkowe efekty wizualne i dźwiękowe spotykane wyłącznie w dżungli - soczyste odcienie zieleni, roślinność i odgłosy zwierząt tropikalnych.

Zjeżdżalnia pontonowa w klimacie dżungli z efektami audiowizualnymi to aż 101 metrów zjazdu! Jest rewelacyjną propozycją dla dzieci i dorosłych. Pontony zapewnią wszystkim niesamowitą moc atrakcji!

 

WAŻNE: Zjeżdżalnia przeznaczona dla osób od 8 roku życia. Zjazd na pontonach jednoosobowych.

Szczegóły w regulaminie.

 

Turbo KAMIKADZE

 

Niesamowicie szybka zjeżdżalnia o długości 72m, pełna efektów świetlnych i dźwiękowych, zapewni mnóstwo emocji fanom „szybkiej jazdy". Gwarantuje dużą prędkość zjazdu i mocne wrażenia. Wewnątrz czekają was niespotykane dotąd efekty świetlne i audiowizualne.

Gwiezdne niebo, rozbłyski świetlne i animacje.

 

WAŻNE: Zjeżdżalnia przeznaczona jest dla osób od 12 roku życia, sprawnych fizycznie ze względu na dużą prędkość zjazdu i związane z tym mocne wrażenia, zjazd w pozycji leżącej.

Szczegóły w regulaminie

 

Klasyczna KAKADU

 

Klasyczna wewnętrzna zjeżdżalnia o długości 47 metrów stanowi doskonałą atrakcję dla osób od 7 roku życia. Delikatny i przyjemny zjazd zapewni wyjątkowe wrażenia zarówno młodszym jak i nieco starszym dzieciom.

 

WAŻNE: Zjeżdżalnia przeznaczona dla osób od 7 roku życia.

Szczegóły w regulaminie.

Akademia Pływania