Wersja polskaWersja angielska
Park Wodny Tarnowskie Góry

Hala Sportowa 32 393 39 51

fotofotozdjęcie basenu

Squash

 

SQUASHOWE PRZEDSZKOLE      SEKCJE SQUASH     LIGA SQUASH

 

Squash to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin sportu. W odróżnieniu od wielu innych dyscyplin sportowych, w squash`u przyjemność możemy czerpać od pierwszych chwil gry, niezależnie od poziomu zaawansowania. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy cztery wysokiej jakości klatki do squasha, w tym jedną wyposażoną w mini-widownię wraz z zapleczem szatniowym. Gwarantujemy wysoki komfort i bezpieczeństwo gry. 

Chcesz poprawić swoje umiejętności? Zostać lepszym graczem? Zarezerwuj lekcje z jednym z naszych wykwalifikowanych instruktorów już dzisiaj !
Dodatkowo do Waszej dyspozycji zajęcia sekcji squash dla dorosłych i dla dzieci, rozgrywki ligi squash oraz program "znajdź prartnera do gry"

W naszym Biurze Obsługi Klienta istnieje możliwość wynajęcia profesjonalnego sprzętu: piłeczki do squasha, rakiet oraz okularów ochronnych.

 

Squash krok po kroku - czyli nigdy nie jest zbyt wcześnie ani zbyt późno, żeby zacząć przygodę na korcie !

SQUASHOWE PRZEDSZKOLE - stawiamy pierwsze kroki na korcie, ćwiczymy i świetnie się bawimy! 

SEKCJE SQUASH - zajęcia w grupach prowadzone pod okiem najlepszych instruktorów Polskiej Federacji Squasha

LIGA SQUASH - Park Wodny Squash Liga - to rozgrywki dla graczy, którzy wiedzą czym jest wola zwycięstwa. Squash to sport dla ambitnych, więc zapraszamy do sprawdzenia swoich sił na korcie !

Liga Squash w Hali Sportowej Tarnowskie Góry: informacje

Tabela oraz wyniki rozgrywek dostępne na stronie ligowej: wyniki
 
Szeroka oferta to krok w stronę tych, którzy pragną rozpocząc swoją squashową przygodę, ale też dla wytrawnych graczy, szukających godnych rywali.
 
 
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
 
 
Nie wiesz od czego zacząć? - zadzwoń do Biura Obsługi klienta i zapytaj  - chętnie doradzimy, wskażemy kierunek, znajdziemy partnera do gry.
 
powiększ
powiększ
powiększ