foto
Wersja polskaWersja angielska
Park Wodny Tarnowskie Góry

Hala Sportowa 32 393 39 51

Witamy w Hali Sportowej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Hali Sportowej w Tarnowskich Górach - jednego z najnowocześniejszych w regionie ośrodków sportowych. Obiekt o powierzchni 2436,82 m²  zlokalizowany jest tuż obok Parku Wodnego na trasie krajowej nr 11 Katowice - Poznań.

Hala Sportowa przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i grupowych w każdym stopniu zaawansowania sportowego, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt sportowy.

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy:

  • Arenę główną o powierzchni 1248 m² z najwyższej jakości parkietem zapewniającym wysoki standard odbicia piłki oraz z trybunami dla 600 widzów. Wielofunkcyjne boisko pozwala  na trenowanie i rozgrywanie meczy wszystkich drużynowych dyscyplin zespołowych tj. piłki ręcznej, koszykówki, piłki nożnej halowej, siatkówki oraz hokeja na trawie. Ponadto posiadamy boiska do tenisa i badmintona. Istnieje możliwość podziału areny głównej na trzy boiska treningowe automatycznymi kotarami grodzącymi, co pozwala na trenowanie w obiekcie większej ilości osób w tym samym czasie.
  • Ściankę wspinaczkową o wysokości 16  m. z dwudziestoma drogami wspinaczki o różnym stopniu trudności. Wyposażona w komplety indywidualnych punktów asekuracyjnych i podzielona na strefę wspinaczkową, bulderową, instruktorską oraz treningową. Zaprojektowana została w ten sposób, aby mogły korzystać z niej osoby w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.
  • Cztery  korty do squasha McWil, w tym jeden wyposażony w mini-widownię. Nasze korty posiadają certyfikat WSF ( World Squash Federation).

Oferta Hali Sportowej trafia bezpośrednio w oczekiwania mieszkańców miasta i regionu, jest odpowiedzią na potrzebę aktywnego spędzania wolnego czasu czy uprawiania sportu. Jest formą integracji rodziny, załogi, jest sposobem na zadbanie o wygląd i dobrą kondycję.