Wersja polskaWersja angielska
Park Wodny Tarnowskie Góry

Hala Sportowa 32 393 39 51

fotofoto

Ściana wspinaczkowa

zdjęcie basenu
powiększ
powiększ
powiększ
WEJŚCIE NA ŚCIANKĘ WSPINACZKOWĄ MOŻLIWE JEST TYLKO DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH OBUWIE ZMIENNE!

 WSPINACZKOWE PRZEDSZKOLE       SEKCJE WSPINACZKOWE       KLUB WSPINACZKI SPORTOWEJ    

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z dróg nakręconych specjalnie na Puchar Polski, które będą w Centrum Wspinaczkowym Klif dostępne aż do końca marca 2019 r.

_ _ _ _ _ _

Ścianka wspinaczkowa została zaprojektowana w ten sposób, aby mogły korzystać z niej osoby w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Wyposażona jest w komplety indywidualnych punktów asekuracyjnych i podzielona na:

1. strefę bulderową - bulder wysokości do 3,7 m i powierzchni wspinaczkowej ok. 100 m²,

2. strefę treningową składającą się z Campusa wraz z kołkownicą oraz drążka do podciągania z możliwością powieszenia kółek gimnastycznych, TRX-a i innych przyrządów treningowych,

3. główną strefę ściany wspinaczkowej o wymiarach: wysokość 16,5 m, szerokość 21 m i powierzchni ok. 400 m², w której skład wchodzą:

  • część sportowa o wysięgu powieszenia do około 7,5 m,

  • strefa rekreacyjna dla początkujących i średnio zaawansowanych z wysięgiem powieszenia do 3 m,

  • wydzielona strefa zabaw dla dzieci złożona ze ścian o wysokości 6 m oraz 3,5 m. Strefa ta wyposażona dodatkowo jest w materace oraz górne punkty asekuracyjne,

  • strefa sportowo-rekreacyjna na poziomie 3,5 m i powierzchni 200 m²,

  • strefa instruktorska usytuowana nad strefą zabaw dla dzieci o powierzchni 30 m². Wyposażona w półki i stanowiska asekuracyjne do nauki podstawowych technik linowych.Korzystanie ze strefy wspinania wielowyciągowego na terenie Centrum Wspinaczkowego Klif jest możliwe:

  • w tygodniu od poniedziałku do piątku po godzinie 20:00

  • w momencie kiedy nie ma osób na strefie dziecięcej

  • po wcześniejszym ustaleniu z operatorem ściany

 

 

W naszym Biurze Obsługi Klienta istnieje możliwość wynajęcia profesjonalnego sprzętu wspinaczkowego, liny dynamicznej oraz zakupu magnezji w woreczku.

 

Chcesz poprawić swoje umiejętności? Zostać jeszcze lepszym wspinaczem? Zarezerwuj lekcje z jednym z naszych wykwalifikowanych instruktorów już dzisiaj!