cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik

Oferta dla szkół

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Opiekunowie. 

Zapraszam Państwa do zorganizowania swoim podopiecznym zajęć z wychowania fizycznego na terenie Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. 

Od ponad trzynastu lat, gościmy na terenie naszego Parku Wodnego grupy szkolne przy okazji wycieczek, a także w ramach organizowanych zajęć wychowania fizycznego i zajęć pozalekcyjnych. Z pomocą doskonałej kadry instruktorów i trenerów pływania, jesteśmy w pełni przygotowani do prowadzenia wszelkich zajęć związanych z nabywaniem i doskonaleniem nauki pływania oraz wpływaniem na ogólny rozwój fizyczny dzieci i młodzieży. Jest to doskonała zabawa przy  wspólnie spędzonym czasie w gronie kolegów i koleżanek, która daje możliwość integracji z rówieśnikami. 

Serdecznie zapraszamy ! 


1. Bilet grupowy szkolny - atrakcje wodne 

Bilet grupowy szkolny obowiązuje wyłącznie w dni nauki szkolnej.

 

+ 10 min. gratis (minimalna ilość uczestników - 15 osób)

poniedziałek - piątek dla dzieci:      

9,00 zł/1h

16,00 zł/2h

 

* możliwość uzyskania wstępu w ramach bezpłatnego wejścia rodzicielskiego - bilet aktywny przez 15 minut bez pobierania opłaty, po wykorzystaniu darmowego limitu zostaje naliczona dopłata zgodna z obowiązującym  cennikiem

 

2. Bilet grupowy - atrakcje wodne 

Bilet grupowy  obowiązuje w weekendy i święta oraz w okresie wakacyjnym.

 

+ 10 min. gratis (minimalna ilość uczestników - 15 osób)

soboty, niedziele i święta:          

14,00 zł/1h

24,00 zł/2h

32,00 zł/3h

 

* możliwość uzyskania wstępu w ramach bezpłatnego wejścia rodzicielskiego - bilet aktywny przez 15 minut bez pobierania opłaty, po wykorzystaniu darmowego limitu zostaje naliczona dopłata zgodna z obowiązującym  cennikiem

 

Informacje dodatkowe:

Do każdego biletu dodajemy 10 min. gratis.

Bilet grupowy szkolny mogą nabyć grupy szkolne składające się w całości z dzieci lub młodzieży do lat 19 nie mniejsze niż 15 osób.

Bilet grupowy szkolny ulgowy dotyczy tylko dzieci do lat 7, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich za okazaniem legitymacji.

Na każdych 15 uczestników grupy zorganizowanej ulgowej (dzieci i młodzież szkolna) przysługuje 1 bilet bezpłatny dla opiekuna.

W przypadku grupy, w której uczestnicy to osoby niepełnosprawne o znacznym stopniu niepełnosprawności wymagajace stałej pomocy osoby trzeciej, na

każdego uczestnika przypada 1 opiekun z bezpłatnym wstępem.

Opiekun jak i uczestnicy grupy szkolnej nie mają możliwości wstępu do strefy saun.

Opiekun jak i uczestnicy grupy szkolnej mogą dokonywać zakupów w barze na hali basenowej tylko za gotówkę.

Ceny nie uwzględniają prowadzenia zajęć nauki pływania.

Bezpłatne wejście rodzicielskie to bilet 15 minutowy, za który nie jest pobierana opłata. W ramach 15 minut wykonywane są czynności związane z "pomocą rodzicielską" (pomoc w przebraniu dzieci, suszeniu itd.) Po wykorzystaniu darmowego limitu zostaje naliczona dopłata zgodna z obowiązujacym w danym dniu cennikiem.

 

Szczegóły pod numerem tel. 32 393-39-34