cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik

Oferta Dla firm

Szanowni Państwo,

Park Wodny w Tarnowskich Górach doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. To co najważniejsze dla naszych klientów to sport, dobra zabawa, oderwanie się od codziennych spraw i aktywny wypoczynek. To, co natomiast jest ważne dla pracodawcy, to doskonały stan zdrowia jego pracowników, kondycja i dobre samopoczucie, które można im zapewnić w ramach funduszu socjalnego (usługi Parku Wodnego można refundować pracownikom w całości lub częściowo).

Proponujemy Państwu zakup swoim pracownikom biletów wstępu do Parku Wodnego, których atutem jest możliwość samodzielnego decydowania przez pracownika o wyborze godziny i czasu korzystania z usług, a także wyboru dodatkowych atrakcji w Parku Wodnym. Należność za wspomniane dodatkowe atrakcje regulowana jest przez samego pracownika gotówką przy wyjściu.

Bilet wstępu do Parku Wodnego to pomysł na podarunek dla Państwa klientów. Każdy z Państwa klientów, który w taki właśnie sposób zostanie doceniony, stanie się z pewnością Państwa stałym klientem i chętnie powróci, by ponownie skorzystać zarówno z Państwa jak i naszych usług.

Formę prawną współpracy stanowi Umowa - w przypadku długoterminowej deklaracji zakupu, lub jednorazowe zlecenie. Obie formy zapewniają Państwu doskonałe rabaty, uzależnione od ilości zakupu biletów.

PRZY ZAKUPIE WIĘKSZEJ ILOŚCI BILETÓW ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJOWANIA KORZYSTNYCH RABATÓW.

Pragniemy Państwa również zainteresować wyjątkową ofertą przygotowaną specjalnie dla firm. Polega na możliwości podpisania długoterminowej umowy z Parkiem Wodnym na preferencyjnych warunkach finansowych.

Park Wodny w Tarnowskich Górach przygotował dla Państwa specjalną i niepowtarzalną ofertę. Już dziś zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości zorganizowania w naszym obiekcie dla pracowników Pastwa firmy oraz Państwa kontrahentów:

 

 • Szkoleń, sympozjów i prezentacji
  Zrealizowanie szkoleń czy zjazdów naukowych w takim obiekcie jak Park Wodny w Tarnowskich Górach to jedyna w swym rodzaju, długo pozostająca w pamięci ich uczestników, okazja na przełamanie stereotypów o nudzących i wyczerpujących spotkaniach służbowych. Obok możliwości przeprowadzenia w sposób profesjonalny zasadniczej części oficjalnej wspomnianych spotkań (zapewniamy przygotowanie zaplecza technicznego, salki konferencyjnej, oprawy gastronomicznej, itp.) proponujemy jednocześnie możliwość skorzystania z relaksujących i wzmagających aktywność usług rekreacyjno-sportowych, świadczonych w części kąpieliskowej Parku Wodnego.

 • Imprez rodzinnych
  W dzisiejszych czasach pełnych pośpiechu, stresu i pogoni za karier, podstawowa komórka społeczna jaką stanowi rodzina, staje w obliczu zagrożenia. Aby nie zaniedbać służbowych zobowiązań Państwa pracowników wobec firmy, a jednocześnie stworzyć im możliwość spędzenia cennego czasu na wspólnej zabawie z rodziną, szczególnie serdecznie polecamy Państwu możliwość zorganizowania w Parku Wodnym imprez rodzinnych.
  Podczas, gdy Państwa pracownicy uczestniczyć będą w wykładach prowadzonych przez Państwa instruktorów, członkowie ich rodzin spędzą czas na zabawie i wodnych szaleństwach (dla najmłodszych członków rodzin podczas wykładów zapewniamy liczne gry i konkursy w wodzie, prowadzone pod czujnym okiem ratowników). Po intensywnych wykładach wspólna kąpiel z rodziną i masaż wodny na leżakach powietrznych pozwolą Państwu choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

 • Imprez integracyjnych
  Dzięki zorganizowanym w Parku Wodnym spotkaniom integracyjnym stworzycie sobie Państwo okazję do umocnienia pozytywnych więzi i relacji między pracownikami Państwa firmy. Wpłynie to niewątpliwie korzystnie na poprawę efektywności ich pracy i spowoduje wzrost poczucia ich przynależności do Państwa firmy.
  To, co zapewniamy naszym klientom, to kompleksowa obsługa techniczna i gastronomiczna wszelkich imprez i szkoleń w połączeniu ze sportem, dobrą zabawą, oderwaniem się od codziennych spraw i aktywnym wypoczynkiem.
  W ramach wspomnianych imprez chcielibyśmy Państwu zaproponować korzystanie z części kąpieliskowej obiektu w dniach od poniedziałku do soboty (ceny zgodne z cennikiem Parku Wodnego - istnieje możliwość negocjacji)

 

CENNIK OBOWIĄZUJĄCY OD 1 STYCZNIA 2019 r. 

1. Przyjazd jednorazowy po dokonaniu telefonicznej rezerwacji  (minimalna grupa - 15 osób)

 

 

 

DNI POWSZEDNIE

SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA

 

 

 

Ulgowy

Normalny

Ulgowy

Normalny

 

1 h

13,00 zł

13,00 zł

15,00 zł

15,00 zł

 

2 h

20,00 zł

20,00 zł

25,00 zł

25,00 zł

 

 

         

dopłata za 1 min/os

0,40 zł

0,40 zł

 

sauna za 1 min/os

0,60 zł

0,60 zł

 

 Podane ceny są cenami brutto

 

2. Rabaty udzielane na podstawie umowy długoterminowej: 

5 % - dla wykupujących od 101 do 200 sztuk / m-c

10 % - dla wykupujących od 201 do 500 sztuk / m-c

15 % - dla wykupujących powyżej 501 sztuk / m-c


Umowa długoterminowa podpisana na minimum 6 miesięcy.


Bilety papierowe wydawane na podstawie umowy długoterminowej ważne są przez okres 6 miesięcy od daty zakupu.

Po tym terminie tracą bezpowrotnie ważność. 

 

Szczegóły pod numerem tel. 32 393 39 34

 

OFERTA SKIEROWANA DLA KLUBÓW SPORTOWYCH - dostępna w formacie PDF