Wersja polskaWersja angielska
Park Wodny Tarnowskie Góry

Park Wodny 32 393 39 31

fotofoto

Zajęcia w wodzie i nauka pływania

zdjęcie basenu
powiększ
powiększ
powiększ

Na doskonalenie umiejętności pływackich, naukę pływania i zabawy w wodzie nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno! 

Ruch, szczególnie w wodzie ma zbawienny wpływ na Twoją sylwetkę i samopoczucie - w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach znajdziesz ofertę odpowiednią dla siebie i swoich bliskich. Pływanie nie będzie już mieć przed Tobą tajemnic!

Niezależnie od tego, czy chcesz zadbać o smukłą sylwetkę, potrzebujesz gimnastyki aby ukoić zmęczony kręgosłup, chcesz przełamać strach, bądź nauczyć się nowego stylu - my mamy dla ciebie to, czego szukasz!

 

Zapewniamy profesjonalne zajęcia i treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów.

Organizujemy kursy nauki i doskonalenia pływania dla różnych grup wiekowych oraz egzaminy na kartę pływacką, a dla najmłodszych również gimnastykę korekcyjną w wodzie.

A jeśli potrafisz już pływać i zależy Ci na doskonaleniu swoich umiejętności - mamy dla Ciebie ofertę sekcji pływania MASTERS.

 

PARK WODNY MASTERS TEAM

Sekcja przeznaczona dla osób, które potrafią pływać i dążą do doskonalenia nabytych umiejętności pływackich.

TERMINY ZAJĘĆ:

Zajęcia sekcji odbywają się w każdy poniedziałek i środę w godzinach 19:30-21:00.

CENNIK:

- 100zł jednorazowa opłata wpisowa w ramach, której członek sekcji otrzyma kartę wstępu na pływalnię, czepek, koszulkę i bidon.

- 200zł miesięczna opłata za członkostwo w sekcji masters (w przypadku posiadaczy karty VIP lub Multisport oraz OK System opłata miesięczna wynosi 100zł)

Opłata miesięczna zawiera wstęp na pływalnię i zajęcia z trenerem.

Dodatkowo uczestnik sekcji otrzymuje zniżkę na trening sobotni lub niedzielny: wejście do Parku Wodnego w kwocie 15zł brutto/h.

Dwa razy w miesiącu jako uzupełnienie treningu pływackiego zapraszamy członków sekcji na zajęcia w Hali Sportowej.

 

Sekcja Masters to znakomita forma doskonalenia dotychczasowych umiejętności, poznania nowych technik i stylów pływackich, a także świetny sposób na spędzenie czasu wolnego!

UWAGA: Zajęcia nie odbywają się w sezonie ferii, wakacji i przerw świątecznych.

 

NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI 

 

MALUCHY - (od 3 miesięcy do 5 lat) - zajęcia mają na celu oswojenie dziecka z wodą i przygotowanie do samodzielnego poruszania się w niej. Są to zajęcia rekreacyjne polegające na zabawie w wodzie. 

 

Zajęcia odbywają się w grupach do 8 dzieci. 

 

DZIECI - nauka pływania odbywa się w różnych grupach w zależności od wieku dziecka.

Grupa „0" podstawy pływania - w tym kursie uczestniczą dzieci, które nie potrafią pływać.

Grupa „1" dla dzieci, które potrafią pływać przynajmniej jednym stylem na sportowym basenie oraz dzieci, które są dobrze oswojone z wodą. 

Grupa „2" dla dzieci umiejących pływać dwoma-trzema stylami oraz tych, które chcą doskonalić pływanie.

Grupa „Sport" zajęcia w formie treningowej dla dzieci i młodzieży pływających czterema stylami.

 

DOROŚLI - lekcje indywidualne lub w 2-3 osobowych grupach. Nauka pływania od podstaw lub zajęcia doskonalące zdobyte umiejętności.

 

Istnieje możliwość uzyskania wstępu w ramach bezpłatnego wejścia rodzicielskiego - bilet aktywny przez 15 minut bez pobierania opłaty, po wykorzystaniu darmowego limitu zostaje naliczona dopłata zgodna z obowiązującym  cennikiem. 

 

Bezpłatne wejście rodzicielskie to bilet 15 minutowy, za który nie jest pobierana opłata. W ramach 15 minut wykonywane są czynności związane z "pomocą rodzicielską" (pomoc w przebraniu dzieci, suszeniu itd.) Po wykorzystaniu darmowego limitu zostaje naliczona dopłata zgodna z obowiązujacym w danym dniu cennikiem

 

GIMNASTYKA W WODZIE DLA SENIORA 

 

Zajęcia ogólnokondycyjne i wzmacniające przy muzyce. Doskonałe dla osób powracających do sprawności po różnego rodzaju urazach, zabiegach lub osób z innymi ograniczeniami zdrowotnymi takimi jak problemy z sercem, choroby stawów, bóle kręgosłupa, osteoporoza. Nie trzeba umieć pływać!

Gimnastyka w wodzie jest darmowa - wystarczy zakupić wejście na basen, a zajęcia z gimnastyki będą GRATIS

TERMINY ZAJĘĆ:

od poniedziałku do piątku o 12.10*

UWAGA: Zajęcia nie odbywają się w sezonie ferii, wakacji i przerw świątecznych.

 

AQUA AEROBIK 

Trening w wodzie, w którym mogą brać udział osoby niepływające. Opór wody zwiększa wysiłek mięśniowy. Trening zalecany jest osobom z nadwagą, wysokim ciśnieniem tętniczym, osteoporozą.

 

Informacje i zapisy:

Biuro Obsługi Klienta Park Wodny

tel. 32-393-39-31

email: zok@parkwodny.com.pl