Wersja polskaWersja angielska
Park Wodny Tarnowskie Góry

Park Wodny 32 393 39 31

fotofoto

Fitness

powiększ
powiększ
powiększ

Każdy z nas chciałby pochwalić się jędrnym ciałem i muskularną sylwetką. Zadbaj o swoją kondycję!

 

Sala fitness jest przeznaczona do organizowania różnych zajęć muzyczno-ruchowych, prowadzonych przez przeszkoloną kadrę instruktorską. Naszym klientom proponujemy możliwość skorzystania z takich zajęć jak:

 

STEP - trening wytrzymałościowo-siłowy na stopniu przy różnorodnej muzyce z wykorzystaniem kroków połączonych w ciekawy układ choreograficzny o zróżnicowanym poziomie trudności.

 

BUP - rewelacyjny sposób rzeźbienia brzucha, ud i pośladków. Trening mający na celu spalanie tkanki tłuszczowej za pomocą odpowiednich ćwiczeń aerobowych i siłowych.

 

AEROBIK - zajęcia angażujące układ sercowo-naczyniowy. Ujędrniają i wzmacniają wszystkie grupy mięśniowe. Układy choreograficzne oprócz spalania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności dają uczestnikom dużo radości i zabawy.

 

MEDICO FITNESS - zajęcia dla początkujących zawierające elementy rehabilitacji ruchowej. To przede wszystkim ćwiczenia rozluźniające i działające przeciwbólowo na schorzenia kręgosłupa, odciążające stawy, a także mające na celu poprawę wyglądu, dbałość o swoją figurę, odchudzające i modelujące brzuch, uda i pośladki.

 

ZUMBA - niezwykle efektywny trening typu cardio, będący połączeniem fitnessu i tańca w rytm muzyki latino. Tańcząc zumbę poprawiasz swoją wydolność, spalasz do 800 kcal oraz kształtujesz swoją sylwetkę doskonale się przy tym bawiąc.

 

SPINNING - rytmiczna jazda na rowerze stacjonarnym przy muzyce pod dyktando instruktora. Intensywność treningu jest kontrolowana za pomocą monitorów pracy serca. Natomiast trener narzuca tempo jazdy, obciążenia czy pozycje na rowerze. Spinning to forma ruchu bezpieczna, a zarazem bardzo intensywna. Stanowi rozwiązanie dla tych, którzy nie radzą sobie z utrzymaniem rytmu oraz zapamiętaniem układów choreograficznych. 

 

GIMNASTYKA DLA SENIORA- grupowe zajęcia profilaktyczno-usprawniające dla osób starszych oraz po urazach, z obniżeniem sprawności ruchowej, dzięki którym poprawia się ruchomość w stawach kończyn i kręgosłupie. Odbywa się po uzgodnieniu terminu w Biurze Obsługi Klienta pod nr tel. 32/393 39 31

 

Powyższe zajęcia prowadzone są przez F.U.H. SCORPIO

szczegóły: http://www.sportscorpio.pl/fitness.html

Katarzyna Noga-Pośpiech tel.602-383-704JOGA - łagodne ćwiczenia psychofizyczne dla wszystkich ! Służą poprawie zdrowia, kondycji oraz ogólnego samopoczucia. Zajęcia odbywają się w formie cotygodniowy spotkań, weekendowych warsztatów, wyjazdów oraz spotkań w plenerze.

Zajęcia prowadzi Katarzyna Baron humanistka, nauczycielka jogi, refleksoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Viadrina w Frankfurcie nad Odrą. Zajmuje się promocją jogi jako praktycznego narzędzia, które wspiera człowieka w codziennym życiu i które pomaga mu stawać się lepszym dla siebie i innych. Pisze artykuły dla największego polskiego portalu jogowego JogaJoga.pl

 

Zajęcia prowadzone są przez Kasia Baron Joga

szczegóły: http://jogakasiabaron.pl/

Katarzyna Baron tel. 508 796 137