cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik
27.07.2020 - Zasady korzystania z Parku Wodnego i Hali Sportowej w czasie epidemii

Zasady korzystania z obiektu podczas epidemii:

1. Na terenie całego obiektu może przebywać nie więcej niż 475 osób

    • Z jacuzzi mogą równocześnie przebywać 2-3 osoby lub w kilka osób wspólnie zamieszkujących.

    • Z sauny parowej -rzymskiej mogą równocześnie korzystać 2 osoby lub w kilka osób wspólnie zamieszkujących.

    • Z sauny suchej - fińskiej mogą równocześnie korzystać 4 osoby lub w kilka osób wspólnie zamieszkujących.

    • Wejście do saun tylko w ręczniku i bez klapek.

    • Z siłowni może równocześnie korzystać 20 osób.

    • Z sali fitness może równocześnie korzystać 12 osób.

    • Gabinet masażu będzie nieczynny do odwołania.

2. Należy zachować dystans społeczny m.in. 1,5m.

3. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie - osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szafkach, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.

4. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu i wyjściu z obiektu.

5. Obowiązkowa i staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej. 

6. Osoby z grup wysokiego ryzyka (osoby w wieku powyżej 60 r. ż. lub cierpiące na choroby przewlekłe), powinny rozważyć decyzję o korzystaniu z obiektu w godzinach najmniej popularnych lub zaniechaniu korzystania do czasu ustania zagrożenia epidemicznego.

7. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.

 

 

FITNESS

1. Na terenie sali fitness może przebywać nie więcej niż 12 osób.

2. Należy zachować dystans społeczny 1,5m.

3. Rekomendujemy posiadanie własnego sprzętu do ćwiczeń, ręcznika oraz napoju.

4. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem czasu treningu - osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szatni. Przebierając się po zajęciach należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu szatni.

5. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu i wyjściu.

6. Osoby z grup wysokiego ryzyka (osoby w wieku powyżej 60 r. ż. lub cierpiące na choroby przewlekłe), powinny rozważyć decyzję o korzystaniu z obiektu w godzinach najmniej popularnych lub zaniechaniu korzystania do czasu ustania zagrożenia epidemicznego.

7. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.

 

 

SIŁOWNIA

1. Na terenie siłowni może przebywać nie więcej niż 20 osób.

2. Należy utrzymać odległości przynajmniej 1,5 m pomiędzy klientami i pracownikami siłowni;

3. Dopuszczenie używania co drugiej maszyny w tym samym momencie.

4. Rekomendujemy posiadanie własnego sprzętu do ćwiczeń, ręcznika oraz napoju.

5. Należy zdezynfekować każde urządzenie używane przez klienta po zakończonym ćwiczeniu. Czynność realizowana jest przez klienta na podstawie widocznej informacji/instrukcji przy użyciu udostępnionego środka do dezynfekcji.

6. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem czasu treningu - osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szatni. Przebierając się po zajęciach należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu szatni.

7. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu i wyjściu.

8. Osoby z grup wysokiego ryzyka (osoby w wieku powyżej 60 r. ż. lub cierpiące na choroby przewlekłe), powinny rozważyć decyzję o korzystaniu z obiektu w godzinach najmniej popularnych lub zaniechaniu korzystania do czasu ustania zagrożenia epidemicznego.

9. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.

 

HALA SPORTOWA

1. Na terenie całego obiektu (arena główna, ścianka wspinaczkowa, squash) może przebywać nie więcej niż 150 osób.

2. Należy zachować dystans społeczny 1,5m, również na widowni.

3. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem czasu treningu - osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szatni. Przebierając się po zajęciach należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu szatni.

3. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu na obiekt i wyjściu.

5. Osoby z grup wysokiego ryzyka (osoby w wieku powyżej 60 r. ż. lub cierpiące na choroby przewlekłe), powinny rozważyć decyzję o korzystaniu z obiektu w godzinach najmniej popularnych lub zaniechaniu korzystania do czasu ustania zagrożenia epidemicznego.

6. Na ściance wspinaczkowej obowiązuje zakaz wymieniania się sprzętem osobistym tj. (buty wspinaczkowe, uprząż, przyrząd do asekuracji, kask) pomiędzy osobami w ramach jednej sesji wspinaczkowej.

7. Zakaz używania na obiektach wspinaczkowych wspólnej magnezji. Zalecane jest używanie magnezji indywidualnej, w szczególności magnezji w płynie.

8. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.

Akademia Pływania