cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik

Oferty specjalne

Wellness & Spa Exclusive


Pozwól sobie na odrobinę relaksu !

 

Szanowni Państwo,

pęd życia i natłok obowiązków sprawiają, że coraz częściej zaczynamy opadać z sił. My mamy receptę na to, jak zachować równowagę ciała i umysłu! Pakiet Wellness & Spa to klucz do świetnego samopoczucia !

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, polecamy szeroki wachlarz usług Parku Wodnego. Wspaniała atmosfera, spokój i piękno w jednym miejscu. Zadbamy o relaks dla ciała, oczyszczenie umysłu i przywrócenie sił witalnych.

Drogocenny wpływ sauny fińskiej i rzymskiej, jacuzzi, kąpiel w wodzie morskiej - to część tego co pragniemy zaoferować. Trening na siłowni, a po nim masaż relaksacyjny, na koniec dla rozluźnienia mięśni masaż na leżakach powietrznych. Dopełnieniem całości będzie pobyt w klimatycznej jaskini solnej i lunch w restauracji Kura Domowa. A to wszystko pod opieką osobistego opiekuna!

 

Spraw sobie i najbliższej osobie niezapomniane chwile relaksu. Pozwól sobie na odrobinę zapomnienia. Oferta Pakietu obejmuje:

  • opiekę specjalnie przydzielonego opiekuna

  • 2-godzinny pobyt na hali basenowej: basen sportowy, sztuczna fala, baseny rekreacyjne, zjeżdżalnie wodne, solanka, jakuzzi, leżaki powietrzne oraz dostęp do profesjonalnie wyposażonej siłowni

  • pobyt w strefie sauny fińskiej i rzymskiej (do 60 min.)

  • 60 min. masażu całościowego

  • lunch z napojami (menu do ustalenia)

  • 45 min. pobytu w jaskini solnej

 

Cena: 200,00 zł za jedną osobęUWAGI:

Rezerwacja i dodatkowe informacje:

Zespół Obsługi Klienta, tel. 32/ 393-39-30, 393-39-34

email: marketing@parkwodny.com.plSerdecznie zapraszamy!