cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik
27.02.2020 - V Międzyszkolne Mistrzostwa Śląska w Pływaniu o Puchar Starosty Tarnogórskiego

Zespół Szkół Specjalnych w Radzionkowie organizuje V Międzyszkolne Mistrzostwa Śląska w Pływaniu o Puchar Starosty Tarnogórskiego, które odbędą się 27 lutego 2020 r. od godziny 10.00 do 13.30 w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach. 

 

W zawodach wezmą udział zawodnicy ze szkół specjalnych województwa śląskiego i opolskiego. Zawodnikom będą towarzyszyć trenerzy, opiekunowie. Ponadto wspomagać imprezę będą wolontariusze - uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Tarnowskich Górach. Imprezę przygotowują Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Radzionkowie. 

 

Zawodnicy będą zmagać się w kategorii dziewcząt i chłopców na poziomie szkoły podstawowej, szkoły przysposabiającej do pracy oraz branżowej szkoły I stopnia. Ponadto zawodnicy oraz ich opiekunowie i trenerzy a także absolwenci startujących szkół będą mogli rywalizować w sztafecie 4 x 25 m stylem dowolnym. 

 

Tegorocznym Gościem Specjalnym będzie Oliwia Jabłońska - pływaczka - członkini polskiej kadry paraolimpijskiej. 

Nad prawidłowością pokonywanych dystansów przez naszych zawodników czuwać będą sędziowie Polskiego Związku Pływackiego, którzy wolontarystycznie będą pełnili tę funkcję.

Akademia Pływania