cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik

Ferie bez nudy w Parku Wodnym i Hali Sportowej


Kolejny rok z rzędu w Hali Sportowej w Tarnowskich Górach aktywnie spędz ferie zimowe będą mogły dzieci z Tarnowskich Gór.
Sportowe ferie zimowe organizowane są przez Stowarzyszenie Sanus Vivere dzięki wsparciu Urzędu Miasta Tarnowskie Góry i we współpracy z Parkiem Wodnym.

Każdy turnus liczy 60 osób,w tym uwzględniono podział na grupy 15 osobowe według wieku.

Organizator zapewniał kompleksową opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorów i animatorów, II śniadanie oraz napoje dla uczestników zajęć.

Plan zajęć obejmuje gry i zabawy na arenie głównej, zajęcia zespołowe, elementy gry w squasha, piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i badmintona. Zajęcia będą odbywały się również na lodowisku i na basenie uwzględniając elementy nauki pływania oraz gier i zabaw w wodzie.

Największą atrakcją standardowo będzie ścianka wspinaczkowa, uczestnicy mają okazję poznać podstawowy sprzęt wspinaczkowy, dowiedzi się jak ważne jest bezpieczeństwo i właściwa asekuracja.
Dopełnieniem zajęć są seanse filmowe oraz spotkania z tarnogórskimi policjantami.
Tematy pogadanek to między innymi bezpieczeństwo na drodze, rozwaga w kontaktach z obcymi.

Sportowe Ferie zimowe to II turnusy

I: od 29.01.2018 r.-02.02.2018 r.

II: od 05.02.2018 r. - 09.02.2018 r.

 

Zajęcia w ramach sportowych ferii zimowych trwają od godziny 8.00 do 15.00

Zapisy na półkolonie będą odbywać się w Biurze Obsługi klienta hali sportowej od 8:00 w dniu 11.01.2018r.

Opłata za turnus wynosi 50,00 zł

 

Dokładny plan zajęć, oraz dokumenty do wypełnienia dostępne są na stronie www.parkwodny.com.pl oraz stronie internetowej stowarzyszenia SANUS VIVERE ; www.stowarzyszeniesv.blogspot.com