cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik
27.04.2020 - #SportowaKwarantanna czyli zajęcia online na naszym facebookowym funpage'u

Szanowni Państwo,
w związku z przedłużającym się okresem kwarantanny chcieliśmy zaprosić Was na przygotowane warsztaty rekreacyjno-sportowe, które będziemy realizować na głównym profilu Parku Wodnego na Facebooku w ramach transmisji live.

Zajęcia będą miały 3 różne warianty i będą opierały się o główne fundamenty naszej działalności.

W poniedziałki będziemy prowadzić zajęcia gimnastyczno sprawnościowe przeznaczone dla osób uprawiających sporty halowe, zapraszamy tutaj naszych wspinaczy, squashowców oraz osoby korzystające z usług Hali Sportowej w Tarnowskich Górach.

W czwartki planujemy zajęcia ruchowe dla pływaków  oraz osób, które korzystają z usług Parku Wodnego oraz Akademii Pływania.
Zajęcia będą miały charakter różnorodnych ćwiczeń, które możecie zrealizować samemu
w domu i które pomogą Wam w przygotowaniu
do zajęć na basenie, utrwaleniu elementów technicznych oraz ogólnej poprawie sprawności ruchowej. Zarówno profesjonaliści jak i amatorzy napewno zjadą coś dla siebie!

W soboty natomiast przygotowaliśmy dla Was specjalne webinary, na których będziemy prezentować wywiady z naszymi trenerami i instruktorami z Parku Wodnego i Hali Sportowej przedstawiające nasze zajęcia, oraz dające możliwość zadania pytań oraz uzyskania odpowiedzi na nurtujące państwa kwestie odnośnie charakterystyki danych zajęć sportowych.

Tematy poszczególnych LIVE-ów będą prezentowane z wyprzedzeniem na Facebooku Parku Wodnego, serdecznie zapraszamy już dziś do śledzenia naszego profilu i udziału w zajęciach w ramach inicjatywy #sportowakwarantanna

Pozdrawiamy Was serdecznie i do zobaczenia już w najbliższy poniedziałek na zajęciach gimnastyki dla najmłodszych startujemy 27 kwietnia punktualnie o 12:00.

Do zobaczenia przed ekranem!
#ParkWodnyTG #HalaSportowaTG #AkademiaPlywaniaTG #CentrumWspinaczkoweKlif

 

Transmisje LIVE dostępne są na naszym profilu facebookowym  @ParkWodnyTG

Akademia Pływania