cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik
09.02.2019 - Rodzinne FERIE ZIMOWE w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach

Już za chwilę rozpoczną się FERIE ZIMOWE w województwie śląskim!!

 

Zapraszamy do Parku Wodnego gdzie czekają na was rodzinne ATRAKCJE wodne: zjeżdżalnie: pontonowa, turbo i klasyczna, basen z falą morską,- basen z rwącą rzeką, basen zewnętrzny z leżakami do masażu całego ciała, basen z grotą i hydromasażami, trzy odprężające jacuzzi, solanka z hydromasażami.

Podczas pobytu na basenie zapraszamy do skorzystania ze strefy saun, które zapewnią każdemu relaks i odprężenie. Mamy do dyspozycji dwie sauny rzymskie (parowe) i dwie fińskie (suche), kabinę z biczami wodnymi z zimną i ciepłą wodą, basen z lodowatą wodą i brodzik do moczenia stóp po wyjściu z sauny.

Nasza siłownia mieszcząca się w części basenowej umożliwia ćwiczenia siłowe oraz ćwiczenia aerobowe. Na miejscu zawsze można liczyć na fachową radę kadry instruktorskiej.

Mamy również gabinet masażu, polecanego dla sprawnego funkcjonowania całego ciała.

W ferie zimowe koniecznie wybierz się na lodowisko zlokalizowane przy Parku Wodnym. Jest to wspaniała forma podtrzymania kondycji fizycznej i nabrania odporności połączona z dobrą zabawą! Dla uczniów szkół podstawowych mamy program "Aktywnie na lodzie" - bezpłatne zajęcia pod okiem instruktora w ramach których dzieci mogą korzystać bezpłatnie z lodowiska oraz sprzętu.

Ferie zimowe to dobry czas aby rozpocząć naukę pływania. Rozpoczęliśmy nabór chętnych do programu "Nauka pływania dla nastolatków" w ramach którego organizowane są zajęcia z instruktorem oraz zapisy na indywidualne zajęcia z instruktorem.

Zachęcamy do skorzystania ze ścianki wspinaczkowej o wysokości 16 m z dwudziestoma drogami wspinaczki o różnym stopniu trudności. Znajduje się ona na Hali Sportowej i zaprojektowana została w tak, aby mogły korzystać z niej osoby w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.

Na Hali Sportowej zagrasz także w squasha a chcąc poprawić swoje umiejętności masz możliwość zarezerwowania lekcji z jednym z naszych wykwalifikowanych instruktorów. Dodatkowo na kortach odbywają się zajęcia sekcji squash dla dorosłych i dla dzieci oraz rozgrywki ligi squash.