cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik
01.11.2017 - Listopad miesiącem seniora !

 

Listopad - codziennie o godzinie 12.00 zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 55 rok życia na DARMOWE zajęcia gimnsatyki w wodzie !

 

Starsi wiekiem, młodzi duchem znajdą tutaj coś dla siebie.

W listopadzie codziennie, od poniedziałku do piątku w samo południe wszyscy, którzy ukończyli 55 lat będą mogli wziąć udział w darmowych zajęciach gimnastyki w wodzie. Wystarczy przyjść i okazać w kasie dokument potwierdzający metrykę.

 

Czym są zajęcia gimnastyki w wodzie ?

Aqua aerobik to zajęcia, w których może uczestniczyć każdy aktywny senior! Jest to forma aktywności fizycznej dla osób starszych, polecana zwłaszcza seniorom mającym problemy ze stawami i poruszaniem się.Z zajęć na basenie mogą korzystać osoby, które wcześniej nie uprawiały sportu, mają problem z układem ruchu, np. cierpią na osteoporozę czy artretyzm.

 

W wodzie ćwiczymy mięśnie, nie obciążając stawów - podkreślają współpracujący z naszym obiektem fizjoterapeuci. Gimnastyka jest łagodna dla kręgosłupa. Środowisko wodne sprawia, że wykonywanie ruchów jest o wiele łatwiejsze,woda stawia opór zmuszając mięśnie do większego wysiłku. Zaletą aqua aerobiku dla osób w dojrzałym wieku jest również zdecydowanie mniejsze ryzyko urazu. Ewentualne kontuzje są skutecznie amortyzowane przez wodę.

 

Regularny udział w zajęciach w wodzie zapewnia poprawę kondycji i dobre samopoczucie. Warto pamiętać, że proces starzenia się jest nieunikniony, jednak prowadząc aktywny tryb życia można skutecznie odsunąć jego negatywne objawy.

 

szczegóły promocji określa regulamin