cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik
20.10.2017 - KABARET PARANIENORMALNI - PIERWIASTEK Z TRZECH

 

Hala Sportowa dostarcza endorfin - sport i śmiech to dwie podstawowe rzeczy, które naładują Twój akumulator !

Tym razem na naszej arenie głównej wystapi kabaret PARANIENORMALNI :) 

 

PIERWIASTEK Z TRZECH to program przygotowany z myślą o tarnogórskich widzach, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!

PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia - to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Paranienormalni nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc 10-lecie. Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalna odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale.

Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden - PIERWIASTEK Z TRZECH.

 

Informacje i bilety do nabycia w BOK Hali Sportowej tel. 32 393 39 51

miejsce: Hala Sportowa Tarnowskie Góry

data: 20.10.2017 r.

godzina: 18.30