cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik
12.03.2020 - Akcja metamorfoza #100dniDoBikini

Ze względu na obecną sytuację związaną z koronawirusem byliśmy zmuszeni odwołać wszystkie nasze zaplanowane wydarzenia. Czekamy aż wszystko wróci do normy, życząc dużo zdrowia!

 

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów i wyglądać HOT na plaży? 100 dni pozostało do lata, 100 dni na osiągnięcie wymarzonej wakacyjnej sylwetki aby wskoczyć w bikini! Weź udział w Metamorfozie, wyznacz sobie cel, do którego będziemy wspólnie dążyć. To nie będzie zwykłe odchudzanie do wakacji. Nasze treningi zachęcą Cię do regularnych ćwiczeń!

 

Zastanawiasz się od czego zacząć? Jakie zajęcia wybrać i jak ćwiczyć? Pokażemy Ci jak przygotować się do wysiłku fizycznego i jak zmierzyć ciało aby móc śledzić postępy. Z naszym wsparciem i szczegółowym planem trenigowym twój brzuch, uda pośladki a także nogi i ręce zmienią się nie do poznania! 

Wskażemy Ci kierunek działania, udostępnimy bezpłatnie zajęcia: Tabata, Piloxing, Aqua Fitness, Siłownia, Squash, Ścianka Wspinaczkowa, Basen i Siłownię,  przygotujemy plan treningowy i wspólnie będziemy monitorować postępy w dążeniu do wymarzonej figury. W te wakacje w bikini na plaży to Ty będziesz HOT!

W ramach akcji metamorfozy #100dniDoBikini dwaj wybrani uczestnicy otrzymają darmowe wejścia na wskazane zajęcia w Parku Wodnym i Hali Sportowej, a rezultatami pochwalimy się na stronie www.parkwodny.com.pl i funpage"u, natomiast spośród pozostałych zgłoszeń po zakończeniu akcji wyłonimy zwycięzcę, który otrzyma karnet na wybrane zajęcia fitness.

 

Co Cię czeka? zmiana stylu życia, zobaczysz, pokochasz aktywność fizyczną i bedziesz chciał ćwiczyć więcej i więcej! Wakacyjna Sylwetka jest w Twoim zasięgu!

 

UWAGA - zgłoszenia do metamorfozy przyjmujemy do 12.03.2020 (zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy marketing@parkwodny.com.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku).

Regulamin akcji oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania w załącznikach oraz dostępne w Biurze Obsługi Klienta.

Akademia Pływania