cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik
16.09.2019 - AKADEMIA PŁYWANIA Parku Wodnego Tarnowskie Góry

Na doskonalenie umiejętności pływackich, naukę pływania i zabawy w wodzie nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno. W Parku Wodnym w Tarnowskich Górach organizowane są kursy nauki i doskonalenia pływania dla różnych grup wiekowych oraz egzaminy na kartę pływacką a dla najmłodszych zajęcia rozwijające koordynację ruchową. Już 16 września startuje roczny kurs nauki pływania w ramach Akademii Pływania Parku Wodnego. Zaletą Parku Wodnego jest możliwość korzystania z obiektu w tym samym czasie przez całe rodziny - możesz pójść popływać, skorzystać z siłowni lub zrelaksować się w saunie w czasie kiedy Twoje dzieci uczą się pływać pod okiem instruktora. 

Kursy skierowane są dla dzieci już od 3 roku życia. W najmłodszej grupie dla dzieci w wieku 3 - 6 lat będziemy oswajać dzieci z wodą, uczyć samodzielnego, bezpiecznego poruszania się w niej oraz przygotowywać do nauki pływania. Zajęcia w najmłodszej grupie bedą odbywały się raz w tygodniu. Kurs obejmuje 33 lekcje po 45 minut. Dodatkowo każdy ma 15 minut przed i po zajęciach na przebranie się. 

Kursy dla dzieci starszych 6 - 12 lat oraz dla młodzieży 13 - 17 lat będą odbywały się 1 raz lub 2 razy w tygodniu w zależności od wybranej opcji będą to 33 lub 66 lekcje w czasie roku szkolnego 2019/20 uwzględniając święta i ferie. Przed rozpoczęciem kursu odbędą się darmowe lekcje podczas których zakwalifikujemy dzieci do odpowiednich grup w zależności od posiadanych już umiejętności. Każdy uczestnik otrzyma worek na sprzęt treningowy. 

Szczegółowe informacje 

Akademia Pływania