cennik
Wersja polskaWersja angielska
cennik

Oferty specjalne

Akademia Pływania Parku Wodnego Tarnowskie Góry


Akademia Pływania Parku Wodnego w Tarnowskich Górach prowadzi zapisy na zajęcia nauki pływania dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych. 

 

Grafik zajęć dla wszystkich grup:  http://www.parkwodny.com.pl/oferta-93-14

 

ZAJĘCIA DLA NIEMOWLĄT mają na celu oswojenie z wodą i przygotowanie do późniejszej nauki pływania. Rozwijają koordynację ruchową, wzmacniają mięśnie kręgosłupa. Stymulują wszystkie zmysły i zwiększają odporność. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów w małych grupach, w których ćwiczą wraz z rodzicami. Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach porannych.

 

Nauka i doskonalenie pływania DLA DZIECI I MŁODZIEŻY prowadzona jest w grupach oraz indywidualnie. Grupy są dopasowane pod względem wieku i umiejętności. Duża ilość grup treningowych umożliwia wybór dogodnego terminu zajęć. Lekcje prowadzi wykwalifikowana kadra trenersko - instruktorska, co gwarantuje uczestnikom profesjonalizm, bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Pływanie poprawia siłę i wytrzymałość, zwiększa dotlenienie organizmu a także działa profilaktycznie na wady postawy, co ma ogromne znaczenie w wieku dorastania. Uczestnicy Akademii Pływania mają możliwość zdobycia Karty Pływackiej. Zajęcia odbywają się w tygodniu oraz w weekendy.

 

DOROSŁYCH, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z pływaniem zapraszamy na zajęcia indywidualne podczas których przełamią swój lęk przed wodą oraz opanują podstawy techniki pływania, bezpiecznego poruszania się w wodzie oraz nauczą się jak w sposób aktywny dbać o swoje ciało. Pływanie wzmocni mięśnie całego ciała i poprawi wydolność krążeniową, przy okazji wysmukli sylwetkę a przebywanie w wodzie znacznie zredukuje stres, który gromadzimy każdego dnia. Zajęcia odbywają się w tygodniu oraz w weekendy. Osoby które chcą doskonalić nabyte już umiejętności zachęcamy do udziału w Sekcji Masters.

 

W ramach AKADEMII PŁYWANIA zajęcia trwają 45 minut samej lekcji pływania i po 15 minut przed i po zajęciach czas na przebranie się. Dodatkowo opiekun dziecka może otrzymać 15 minutowe wejście aby pomóc dziecku w przebraniu się przed i po zajęciach.

 

LEKCJE INDYWIDUALNE umawiamy w Biurze Obsługi Klienta (tel. 32 393 39 31) lub bezpośrednio z instruktorem u którego wcześniej już byliśmy na zajęciach. Po umówieniu terminu zajęć, najpóźniej w dniu poprzedzającym zajęcia do godziny 15:00 należy opłacić lekcję w Biurze Obsługi Klienta lub odwołać czy przenieść zajęcia. W przypadku nie odwołania w terminie opłaconej wcześniej lekcji - zajęcia zostają oznaczone jako zrealizowane. 

 

MASTERS TEAM - Sekcja pływacka dla dorosłych sekcja przeznaczona dla osób, które potrafią pływać i dążą do doskonalenia nabytych umiejętności pływackich.

 

Z nami osiągniesz sukces! Zapisz się już dziś.

Zapisy i dodatkowe informacje w Biurze Obsługi Klienta Parku Wodnego tel. 32 393 39 31


Akademia Pływania